Takip Edin:

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Lojistik faaliyetlerin önemli bir bölümünün gerçekleştiği karayolu taşımacılığında, uluslararası seviyede kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebiliyoruz.

 

İstanbul, Bursa, İzmir ve Denizli ile Macaristan, Çekya, Slovakya, Polonya, İtalya, Romanya, Bulgaristan, İsviçre, Belçika, Tunus, Danimarka arasında karşılık servisler ile komple ve parsiyel taşımalar gerçekleştiriyoruz.

 

Ayrıca Türki Cumhuriyetlere ve İran’a da transit çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin tercihine göre hem İran hem de Gürcistan üzerinden farklı taşıma ihtiyaçları için farklı çözümler üreterek bu ülkelerdeki geniş acente ağımız ile güvenli ve zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası karayolu taşımacılığı hizmetimizde neler yer alıyor?
Resim38

Komple Taşımacılık (FTL)

Resim40

Isı Kontrollü Taşımacılık

Resim39

Parsitel Taşımacılık (LTL)

Resim41

Transit Yüklemeler

Resim42

Tehlikeli Madde Taşımacılığı

Resim41

Multimodal Taşımacılık

Operasyonlarımızda kullandığımız yeni nesil Euro5 çekicilerimiz ve dorselerimiz ile Türkiye’nin en genç filolarından birine sahibiz.

Uluslararası Soğuk Zincir Taşımaları

GPS sistemi bulunan araçlarımız sayesinde, taşımalarda müşterilerimize anlık takip ve bilgi sağlayabiliyoruz. Soğuk zincir taşımacılığında, donmuş gıdaları ve farmasötik ürünleri, frigorifik özellikli araçlarımızla ısı kontrolü altında tutarak güvenli ve hızlı bir şekilde teslimat noktasına ulaştırıyoruz.

Hizmet Teklifi

Uluslararası Karayolu taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.