Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Home / Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı

Müşterilerimizin çoğu tarafından tercih edilen karayolu taşımacılığı, kapıdan kapıya teslimat, düzenli çıkış günleri ve belirli termin sürelerini birleştiren hızlı lojistik çözümlerinden biridir.

Şu anda Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Romanya, Bulgaristan, İtalya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Danimarka ve Tunus hatlarında İstanbul, Bursa, İzmir ve Denizli çıkışlı / varışlı düzenli komple ve parsiyel taşıma hizmeti sunmaktayız.

Ek olarak, CIS ülkelerine ve İran’a da transit çözümler sunuyoruz. Müşteri tercihlerine göre hem İran hem de Gürcistan üzeri farklı taşıma ihtiyaçları için farklı çözümler üreterek bu ülkelerdeki geniş acenta ağımız ile güvenli ve zamanında teslimat taahütlerimiz arasındadır.

Ayrıca, farmasötik ürünlerin ve malzemelerin taşınması konusunda ürün kalitesinin gerektirdiği şekilde istenilen sabit ısıların yol boyunca kontrol edildiği frigirofik araçlarımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ülkelere göre C-2 lisansımızla, haftalık sefer programımız aşağıdaki gibidir;

Ülke/Günİhracat/Kompleİhracat/Parsiyelİthalat/Kompleİthalat/ParsiyelPolonyaSalı, Çarş, Perş, CumaÇarş, Perş, Cuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaMacaristanSalı, Çarş, Perş, CumaÇarş, Perş, Cuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaÇek CumhuriyetiSalı, Çarş, Perş, CumaÇarş, Perş, Cuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaSlovakyaSalı, Çarş, Perş, CumaÇarş, Perş, Cuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaRomanyaSalı, Çarş, Perş, CumaPerş, CumaSalı, Çarş, PerşPerş, CumaBulgaristanSalı, Çarş, Perş, CumaPerş, CumaSalı, Çarş, PerşPerş, CumaİtalyaSalı, Çarş, Perş, CumaPerş, CumaSalı, Çarş, PerşPerş, CumaİsviçreSalı, Çarş, Perş, CumaÇarş, CumaSalı, Çarş, PerşPerş, CumaBelçikaSalı, Çarş, Perş, CumaCuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaHollandaSalı, Çarş, Perş, CumaCuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaAlmanyaSalı, Çarş, Perş, CumaCuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaDanimarkaSalı, Çarş, Perş, CumaCuma, CtsSalı, Çarş, PerşPerş, CumaTunusSalı, Çarş, Perş, CumaCuma, CtsTue, Wed, ThuThu, Fri

Hizmetteki Farkımız
Daha üstün bir hizmet sunabilmek amacıyla, kiralık ekipmanlarımız ve güvenilir tedarikçilerimizle desteklenen, Avrupa çevre standartlarına uygun Euro 5 ve Euro 6 çekici ve yeni nesil genç dorselerimizden oluşan kendi filomuzu yönetmekteyiz.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı, lojistik firmaları, lojistik yönetimi, kurumsal lojistik firmaları arasından yapacağınız seçimin doğru adresi Fevzigandur

uluslararası lojistik