Denizyolu Taşımacılığı

Temelinde gemi acenteliği olan şirketimiz sayesinde, denizyolu taşımacılığında uzun yıllara dayanan, doğrudan bir deneyime sahibiz. Okyanuslar arası ticarette elde ettiğimiz tecrübemizi bu alanda verdiğimiz hizmetlere yansıtıyoruz. Okyanus ötesi taşımacılık yapan kuruluşlar ile bulunan yakın ilişkilerimiz sayesinde, birçok konuda özel çözümler üretebiliyoruz.

 

Her türlü yüke uygun çözümlerimizle hizmet verebildiğimiz bu alanda, komple ya da parsiyel konteyner taşımalarının yanı sıra, ağır yük olarak adlandırılan proje taşımalarını da gerçekleştirebiliyoruz. Uzman ekibimiz, konteyner dolumu ve boşaltımı, hızlı fiyatlandırma gibi konularda esnek çözümler sunuyor.

Denizyolu Taşımacılığında Özel Fiyatlar!

Dünyadaki herhangi bir noktadan, başka bir noktaya taşımalar gerçekleştirebiliyor, geniş ticari ağımız sayesinde müşterilerimize özel fiyatlar sunabiliyoruz.

Taşıma sürecinde yükünüzü, olası hasarlara karşı denizyolu sigortasıyla koruma altına alıyoruz. Anlık izleme ve takip edebilme olanağı sağlarken, gümrüklerde ve limanlarda bulunan özel ekiplerimiz her türlü problemlere karşı özel çözüm üretebiliyor.

Fevzi Gandur Logistics olarak, en güçlü yanlarımızdan biri olan uluslararası denizyolu taşımacılığında fark yaratmaya, güvenli taşımalar yapmaya ve müşterilerimize kaliteli hizmet vermeye devam edeceğiz.

Denizyolu Taşımacılığındaki Ayrıcalıklarımız
FGL-icon-16

Full / Parsiyel Konteyner

FGL-icon-15

İzleme / Takip

FGL-icon-20

Konteyner Dolumu / Boşaltması

FGL-icon-17

Denizyolu Sigortası

FGL-icon-18

Toplama / Dağıtım Hizmetleri

FGL-icon-10

Özel ve Hızlı Fiyatlandırma

FGL-icon-19

Gümrüklerde Uzman Ekip

Hizmet Teklifi

Denizyolu taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.