Denizyolu Taşımacılığı

Home / Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

1948 yılında kurulmuş olan Fevzi Gandur Lojistik, denizyolu taşımacılığı konusunda çok uzun yıllara dayanan ve doğrudan bir deneyime sahip bir lojistik hizmet sağlayıcısıdır. Uzun yıllara dayanan bu deneyim sayesinde, zaman içinde okyanuslar arası ticaret ve denizyolu taşımacılığı piyasası konusunda derin bir kavrayışa sahip olduk. Ayrıca okyanus ötesi taşımacılık yapan kuruluşlarla yıllardır sürdürdüğümüz iyi ve yakın ilişkilere sahibiz. Bu sayede, denizyolu taşımacılığında müşterilerimiz için optimal lojistik çözümleri cazip fiyatlarla sunabiliyoruz.

Denizyolu Taşımacılığında Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Müşterilerimize gerektiğinde tüm entegre lojistik çözümlerini sunarken, denizyolu taşımacılığına uygun tüm genel yükleri, ağır yük olarak adlandırılan proje taşımalarını ve konteyner taşımacılığı hizmetlerini, yüke uygun farklı konteyner çeşitleriyle, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir yerine  taşıyoruz.

Hizmetteki Farkımız

Sürekli gelişimi çok önemseyen bir lojistik şirketi olarak bugün geldiğimiz noktada kullandığımız “state of the art” bilgi teknolojilerimiz, müşteri memnuniyetine odaklanmış ekibimiz tarafından desteklenen müşteri odaklı yaklaşımımız ve geniş ticari ilişkiler ağımız, fiyat isteklerinize minimum sürede cevap vermemizi, taşıma için gerekli tüm dokümantasyon sürecini pürüzsüz bir şekilde yapmamızı ve müşterilerimize yükleri konusunda tam görünürlük sağlamamızı mümkün kılıyor.

denizyolu taşımacılığı, uluslararası denizyolu lojistik firmaları, kurumsal denizyolu taşımacılığı, kurumsal denizyolu taşımacılığı hizmetleri ile Fevzigandur uzun yılların birikimi ile hizmet sunmaktadır. Sizlere özel sunduğumuz çözümler ile kurumsal denizyolu taşımacılığı için bize ulaşabilirsiniz.