Hakkımızda

70+ Yıllık Deneyim

1948 yılında denizyolu acenteliği yaparak girdiğimiz lojistik sektöründe 70 yılı geride bıraktık. Bugünümüze baktığımızda tüm modlarda taşıma operasyonları yöneten, entegre lojistik hizmetleri sunan köklü bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Fevzi Gandur Logistics olarak şeffaflık ve güvenirlilik bizi biz yapan değerlerimizin başında geliyor. İlk günden bu yana, tüm süreçlerimizde daima değerlerimizi ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Geçmişin tecrübesi, günümüzün dinamikliği ve her zamanki sorumluluk duygusuyla yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet kalitemizi artırabilmek adına yatırımlarımızda süreklilik sağlıyor, odak noktamıza teknolojiyi ve insan kaynağını alıyoruz.

Lojistik sektörünün yapısını ve değişkenlik gösteren operasyon gerekliliklerini bilen profesyonel kadromuzla tutarlı bir iş süreci uyguluyoruz. Bu sayede problemlere müşterilerimizin gözünden bakabiliyor, onlar ile görüş birliğine varabiliyoruz.

 

Lojistiğin en kritik noktası olan süre kavramını göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin taleplerine hızlı geri dönüşler yapıyoruz. Böylece yüksek standarda ulaşan iş akışlarımız, her an dinamik kalmamızı sağlıyor.

 

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru ve hızlı hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonel yöntemlerden yararlanıyor, lojistik sektöründeki deneyimimizi müşterilerimize özel geliştirdiğimiz çözümlerimize yansıtıyoruz. Güçlü acente ağımız ve bağlantılarımız sayesinde yurt içinde her şehre, başta uluslararası ticarette ön planda olan tüm merkezler olmak üzere dünyanın birçok noktasına hizmet verebiliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda bizi sadece “taşıyan” değil, her türlü probleme karşı çözüm üreten bir lojistik şirketi olarak gören müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

 

Fevzi Gandur Logistics olarak bugüne dek olduğu gibi, gelecekte de iş ortaklarımızın ve lojistik sektörünün büyümesine ve gelişimine katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

top line
74
Yıllık
Deneyim
top line
400
'ün üzerinde
Çalışan
top line
500
1 Günlük
Sefer Sayısı
top line
3
kez
En İyi İşveren Ödülü

Vaadimiz

Blue-Separator-Line-Image

Lojistik problemlerinize en iyi çözümü bulmak

Hızlı ve adil fiyatlandırma yapmak

Her zaman ulaşılabilir olmak

İşimizi en kaliteli şekilde yapmak

Talep ve ihtiyaçlarınızı hızla ele alarak, doğru ve zamanında bilgi sağlamak