Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığında, yani özel elleçleme ve taşıma metodları ya da senaryoları gerektiren yüklerin detaylı ve yaratıcı bir lojistik planı ölçüsünde taşınması konusunda ekibimiz yardıma hazır. Bu tür ağır proje yükleri genel olarak standart dışı yöntemler kullanılarak gerçekleştiriliyor. Standart hava, kara ve denizyolu taşıma organizasyonlarına nazaran daha etkin bir operasyon yeteneği, birikim ve lojistik hünerler gerektiriyor.

SMART LOGISTICS DENEYİMİ

Biz, bu alanda uzmanlaşmış olan grup şirketimiz Smart Logistics ile birlikte çalışıyoruz. Proje taşımalarına uygun özel çözümler sunuyoruz. Proje yüklerinin taşınmasında hava, deniz ve kara lojistiği alanlarındaki tüm teknik know-how bağlantılarımızı bir araya getirerek, uygulamaya koyuyoruz.

Kurulduğu 2005 yılından bu yana birçok özel proje taşıması gerçekleştiren Smart Logistics’in deneyimli ekibi ve mühendis kadrosuyla hizmet veriyoruz.

ANALİZLER & DETAYLI ÇALIŞMALAR

Yükün ağırlığına, boyutuna ve şekline göre en uygun rotanın belirlenmesi, yol raporu hizmeti gibi konularda detaylı çalışmalar yapıyoruz.

Güzergâha göre gerektiğinde Multimodal çözümlerimiz ile yükünüzün en güvenli şekilde teslimat noktasına ulaşmasını sağlıyoruz. Konusunda uzman dünya çapında iş ortaklarımız sayesinde, hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz. Bu alanda yalnızca taşımanın gerçekleştirilmesi değil, paketleme, elleçleme, yerinde kurulum ve teslimat gibi katma değerli hizmetler de veriyoruz.

 

Proje taşımacılığı kapsamında hareket edilmesi gereken operasyonlarda, projenin her aşamasında, bizzat kendi uzman ekiplerimizle gözetim yaparak yol etüdünden iç nakliyeye, liman operasyonlarından gemi yükleme aşamasına kadar tüm süreçlerin yönetim ve kontrolünü sağlayıp istenilen raporları tedarik ediyoruz.

Proje Taşımacılığında Sunduğumuz Hizmetler:

  • Paketleme
  • Elleçleme
  • Yerinde Kurulum
  • Rota Planlama
  • Yol Etüdü
  • Yol Raporu

Proje taşımacılığındaki ayrıcalıklarımız:
FGL-icon-22

Paketleme, Elleçleme, Yerinde Kurulum ve Teslimat Gibi Katma Değerli Hizmetler

Multimodal Çözümler

FGL-icon-21

En Doğru ve Uygun Rota Seçimi ve Yol Raporu Hizmeti

FGL-icon-23

Dünya Çapında Konusunda Uzman İş Ortakları

Hizmet Teklifi

Proje taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.