İstanbul Havalimanı Serbest Depo

Fevzi Gandur Logistics olarak, gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda zaman kavramının önemini daima bilerek hareket ediyoruz. Taşıma aşamalarını hızlandırmanın yanı sıra, müşterilerimize zaman tasarrufu kazandıracak her türlü yatırımı yapmak felsefemizin temelini oluşturuyor.

 

Bu doğrultuda İstanbul Havalimanı’nda serbest depo yatırımı gerçekleştirdik. Lojistik süreçlerin tam anlamıyla yürütülebilmesi açısından kritik bir öneme sahip olan depolama faaliyetlerini, havayolu taşıması ile entegre bir şekilde yürüterek hızlı bir operasyon süreci sağlıyoruz.

 

İstanbul Havalimanı depomuzda, birçok farklı sektöre hizmet verebilir durumdayız. Uluslararası e-ticaret yapan firmalardan, acil gönderim yapılması gereken otomotiv sektörüne, sağlık sektöründen teknolojiye kadar geniş bir çözüm skalamız bulunuyor.

İhracat yüklerinin uçuş gününe/saatine kadar muhafaza edilebileceği depomuzda, elleçleme, paketleme gibi hizmetler de sunuyoruz.

 

Dünyanın en büyük havalimanlarından olan İstanbul Havalimanı’ndaki depomuzda son teknolojiye sahip ekipmanlar ve teknoloji alt yapısı ile hizmet veriyoruz.

Konum

Hizmet Teklifi

İstanbul Havalimanı'ndaki serbest depo ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.