Politikalarımız

Çevre Politikamız

Lojistik faaliyetler çok yüksek düzeyde olmasa da çevreye zarar verebilmektedir. Biz, bu zararın minimuma indirilebilmesi amacıyla filomuzda Euro5 motorlu araçlar tercih ediyoruz. Operasyonda kullanacağımız kiralık-kontratlı araçların da bu özelliklerde olmasına dikkat ediyoruz.

Bununla birlikte, gerçekleştirdiğimiz taşımalarda karbon ayak izimizi en aza indirebilmek amacıyla çevresel yükümlülüklere uygun hareket ediyoruz. Yılın belirli dönemlerinde, çalışanlarımızla birlikte fidan dikerek ağaçlandırmaya katkıda bulunuyoruz.

Kalite Politikamız

Lojistik süreçler içerisinde gerek altyapı gerek çevresel etkenler kaynaklı birçok problem doğabilirken, bunlara en etkili çözümü üretmek temel görevlerimiz arasında yer alıyor. Bu noktada, tüm işlerimizi gerçekleştirirken kaliteyi ön planda tutuyoruz. ISO9001 ve ISO/IEC 27001 kalite belgelerine sahip olarak, tüm iş yükümlülüklerimizde en iyi ve en doğru hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Bilgi Güvenliği Politikamız

Kurumsal bilgiyi en değerli varlıklarımızdan biri olarak görüyoruz. Edindiğimiz kişisel verilerin korunmasına azami önemi veriyor ve bu verilerin yalnızca müşterilerimizin, iş ortaklarımızın lehine olabilecek çalışmalarımızda iletişime geçilmesi için kullanıyoruz. Bilgi güvenliğinin farkındalığını artırmak için çalışanlarımıza bilgiler veriyor, prosedürler yayınlıyoruz. Olası risklere karşı da teknolojik alt yapımızı sürekli gözden geçiriyoruz.

İletişim Politikamız

Bizim için doğru iletişim, başarılı sonuçların başlangıç noktasıdır. Karşı tarafı anlamak ve anlaşılabilir olmak şirket felsefemizde yer alan “empati” kavramının gücünü ortaya koyuyor.

 

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile kurduğumuz net, şeffaf iletişim, markamızın duruşunu kuvvetlendiriyor. Bu yaklaşımımız markamızı anlattığımız tüm mecralarda uyguluyoruz. 

Dürüstlük

Ticarette dürüstlüğün, karşılıklı güven duygusunu geliştirdiğine inanıyoruz. Bu bağlamda, tüm işlerimizde dürüstlüğü temel politikalarımız arasında tutuyoruz. Her zaman bu ilkeye göre hareket ederek, müşterilerimizle sıkı bir bağ kuruyoruz. Tüm koşullarda ve iş süreçlerinde dürüst ve ahlaki ilkelere saygılı davranarak güvenirliliğimizi sürekli kılıyoruz.

 

Adil bir fiyatlandırma politikası uygulayarak, müşterilerimizin kaliteli hizmeti doğru fiyata alabilmesini sağlıyoruz.

Açıklık

Ayın her günü, günün her saatinde ulaşılabilirlik, sorun ve ihtiyaçlara karşı anında çözüm bulabilmek lojistik sektöründe oldukça önem verilen bir olgudur. Müşterilerimizin bu tür ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına işimizi ve görevlerimizi sahipleniyoruz. İletişim kanallarımızı sürekli açık tutarak, kayıpları en aza indiriyor, bu sayede sektörde fark yaratıyoruz. Olası sorunlara karşı müşterilerimizi öncesinde bilgilendirerek, alınabilecek tedbirler için zaman kazandırıyoruz.