Havayolu Taşımacılığı

Genellikle acil ve önemli yükler için tercih edilen havayolu taşımacılığı, en güvenilir ve en hızlı çözümdür. Uzun yıllar boyunca geliştirdiğimiz değerli acente ilişkilerimiz sayesinde havayolu taşıma hacmimiz her geçen gün artıyor. İthalatta düzenlediğimiz konsollarımız ve ihracatta IATA üyeliğimiz ve yeni havalimanındaki serbest depomuzda üretmeyi planladığımız katma değerli hizmetler sayesinde sektörün en önemli hizmet sağlayıcılarından biri olma iddiasındayız.

Doğru Servis, Doğru Süre, Doğru Maliyet

Havayolu taşımacılığı, doğru servisi doğru süre ve maliyette hızlı bir biçimde sunmayı gerektirir. Bu nedenle tüm operasyonlarımızda bu ilkeye göre hareket ediyoruz.

Fevzi Gandur Logistics olarak, konusunda uzman ekibimizle birlikte gerek ihracat gerekse de ithalat her boyutta yükünüzün taşınma sürecini etkin bir biçimde yönetiyoruz. Teklif verilmesinden, fiili gönderimin yapılmasına ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar geçen tüm süreçler için en doğru çözümleri üretiyoruz.

Olası Hasarlara Karşı Yükünüz Güvende!

Havayolu taşıma sigortası ile yükünüzü, olası hasarlara karşı koruyoruz. Anlık izleme ve takip hizmetiyle yükünüzün her hareketini açık bir şekilde görmenizi sağlıyoruz. Havaalanlarında bulunan uzman ekiplerimiz, yükünüzün indirilmesi, yüklenmesi, toplanması ve dağıtılmasında görev alarak kaliteli bir hizmet sunabilmemizi sağlıyor.

 

İster bir uçağın tamamı, isterse küçük bir koli  taşıması olsun, uzman ekibimiz size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

 

Etkin maliyet yönetimi, süre ve rota hesaplamalarıyla havayolu taşımacılığında Fevzi Gandur Logistics güvencesiyle fark yaratıyoruz.

Havayolu taşımacılığındaki ayrıcalıklarımız:
Resim66

IATA Üyeliği

FGL-icon-18

Toplama & Dağıtım Hizmetleri

FGL-icon-17

Havayolu Sigortası

FGL-icon-15

İzleme & Takip

FGL-icon-6

Tehlikeli Maddeler

FGL-icon-16

Full ya da yarı charter

FGL-icon-10

Özel ve Hızlı Fiyatlandırma

FGL-icon-19

Havaalanlarında Uzman Ekip

Hizmet Teklifi

Havayolu Taşımacılığı ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.