Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı, çok hızlı ve güvenilir bir servise ve kısa teslimat sürelerine ihtiyaç duyan müşterilerimiz için ideal bir çözümdür. Lojistik yönetiminin diğer alanlarında olduğu gibi, havayolu taşımacılığında da yükünüzün dünyanın herhangi bir noktasından diğer herhangi bir noktasına taşınması konusunda  Fevzi Gandur Lojistik ekibine güvenebilirsiniz.

Havayolu Taşımacılığında Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Gerek ihracat gerek ithalat yüklemelerinizde iş ortağınız olarak çalışan havayolu taşımacılığında uzman ekibimiz ister Antonov charter taşıması, isterse küçük bir koli ilaç taşıması olsun, teklif verilmesinden gönderimin fiilen yapılması ve yükün nihai varış noktasına teslim edilmesine kadar tüm süreçleri etkin bir biçimde yönetir. Bu alanda sunduğumuz hizmet, acil ve değerli havayolu yüklerinizin Fevzi Gandur Lojistik güvencesiyle, optimum çözümle taşınabilmesini kapsamaktadır.

Hizmetteki Farkımız

Gerek havayolu şirketleriyle yaptığımız son derece rekabetçi anlaşmalarımız gerek güçlü yurt dışı acenta ağımız ve gerekse havayolu taşımacılığında uzman ekibimizle sizler için optimum hizmeti sağlayabiliyor, hava kargo yüklerinizin aciliyetini ve önemini hep aklımızda tutarak en kısa zamanda en iyi çözümleri sunuyoruz. Hava yüklerinizin güvenli, hızlı ve özenli bir biçimde taşınmasını gönül rahatlığıyla bize bırakabilirsiniz.

havayolu taşımacılığı, havayolu taşıma firmaları, kurumsal hava yolu taşımacılığı, hava yolu kargo taşımacılığı, Fevzigandur havayolu taşımacılığı ile kurumsal ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Havayolu taşımacılığı ile ilgili olarak firmamızla irtibata geçebilir ve özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.