Kariyer Fırsatları

Bizim için büyümeyi sağlayan temel unsur, insan kaynağına yapılan yatırımdır. Fevzi Gandur Logistics olarak her başarımızı değerli çalışma arkadaşlarımıza borçluyuz. Bu nedenle onların gelişimi, kariyer hedefleri ve başarıları için azami çabayı göstererek onlarla büyüyoruz. Şirketimizin köklü tecrübesiyle oluşan kurum kültürünü tüm çalışanlarımızın benimsemesini sağlayarak, iş süreçlerinde ve hedeflerinde buna göre hareket etmelerini önemsiyoruz.

Çünkü biliyoruz ki, şirketimizin itibarı, tecrübesi, müşterilerine olan sadakati ve dürüstlüğü ile doğru orantılıdır. Çalışanlarımızın Fevzi Gandur Logistics değerleriyle hareket ederek hem kişisel gelişimlerine hem de şirketin gelişimine katkı sağlayabileceğini düşünüyoruz.

Kendilerini rahat ve doğru bir şekilde ifade edebilecekleri ortamda, başarının sürekli gerçekleşeceğine inanıyoruz. Bu yüzden Fevzi Gandurlu Olmak, başarıyı aramak, doğru olanı yapmaktır.

Profesyoneller

Fevzi Gandur Logistics olarak, lojistik sektöründeki bilgi ve tecrübesine güvenen, operasyon süreçlerine hakim, sektörü yakından tanıyan ve başarı odaklı profesyonellere kapımızın açık olduğunu belirtmek isteriz.

Öğrenciler

Bu alanda bir eğitim almış veya sektöre ilgi duyan, lojistiği, dış ticareti ve operasyon süreçlerini öğrenmek isteyen öğrenci arkadaşlarımız, Fevzi Gandur Logistics’in kapısı size açık! Burada sektörün en köklü firmalarından birinde çalışma deneyimini yaşarken, aynı zamanda tüm lojistik süreçlerin işleyişini ve kurumsal bir şirketin gerektirdiği yaklaşımları öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Fevzi Gandurlu olmanın farkını hissederek, kariyerinize mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz.