Kendin Ol

Biz, Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden Biriyiz!

İnsan kaynağı yatırımlarına her zaman öncelik vererek, çalışanlarımızın rahat bir ortamda çalışabilmeleri, kendileri olabilmeleri adına birçok etkinlik ve çalışma gerçekleştiriyoruz. Başarımızın temel kaynağı olan çalışanlarımıza verdiğimiz destek sayesinde, bu alanda önemli bir yol kat ettik.

 

Bu sayede Great Place to Work Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikte, 2017, 2018 ve 2022 yıllarında üç kez Türkiye’nin En İyi İşverenleri arasında yer alarak ödüle layık görüldük.

En İyi İşverenler Logo 2017
En İyi İşverenler Logo 2018_color
FGL-2022-Eniyiişveren
Software

Takım arkadaşlarımıza verdiğimiz değeri, kurumsal kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası haline getiriyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini rahat hissedebileceği, gerçek yeteneklerini, performanslarını gösterebileceği bir çalışma ve düşünce ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Bu nedenle insan kaynakları alanında mottomuz “Kendin Ol”!

Tüm çalışanlarımızın düşüncelerini, önerilerini dinleyerek, önem vererek onlarla birlikte hareket ediyoruz. Kendi gibi olabilen çalışanlarımızın yaratıcı ve etkin çözümler üreterek başarılı olabileceğine inanıyoruz. Bu sayede çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine de destek oluyoruz.

Fevzi Gandur Logistics olarak doğru bir kişisel gelişim sürecinin, güçlü bir kariyerin en önemli parçalarından biri olduğunu düşünüyoruz.