Tıbbi-Medikal Ürün Lojistiği ve Depolama

Maske, Koruyucu Ekipman, Dezenfektan İhracat Taşıması ve Depolanması

Modern tıptaki gelişmeler, medikal ürünlerin kullanım alanlarının artmasını ve daha önemli hale gelmesini sağlamıştır. Günümüzde, birçok farklı tıp branşına yönelik medikal ürünler, cerrahi ekipmanlar ve malzemeler doğru tedavilerin en kritik bileşenlerindendir. Hem sağlık çalışanları, hem de hastalar tarafından korucuyu tulum ve kişisel koruyucu ekipmanlar kullanılabilmektedir. Medikal ve tıbbi ürünler yalnızca hastanelerde değil, taburcu edilen hastaların tedavilerinin devamında da kullanılabilmektedir. Nonwoven kumaş özellikli maske ve tulumlardan koruyucu ekipmanlara, iskelet sistemini destekleyen mekanik malzemelerden, ameliyathane ekipmanlarına kadar geniş bir yelpazesi vardır.

Fevzi Gandur Logistics olarak maske, dezenfektan, koruyucu ekipmanların dünyanın her noktasına gönderimi ve depolanması konularında desteğe hazırız.

Tıbbi ve Medikal Ürünlerin Korunması

Bu ürünlerin doğru zamanda, doğru yerde bulunması sağlık kuruluşlarının işleyişi açısından oldukça önemlidir. Gerektiğinde hızlı bir şekilde tedarik edilmesi ve kullanılması gerekmektedir. Tedarik zincirinde yaşanacak aksama, bir hastanedeki tüm tedavi işleyişini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, tıbbi ve medikal ürünlerin lojistiği ve depolanması ayrı bir uzmanlık gerektirir. Doğru şartlar altında taşınmayan ilaç, maske veya koruyucu ekipmanlarda meydana gelebilecek bozulmalar doğrudan insan ve çalışan sağlığını tehdit edebilir. Bu nedenle, uygun ortam ve ısı koşullarında taşınarak son varış noktasına kadar özenle korunmalıdır.

Aynı zamanda tıbbi ve medikal ürünlerin depolanması da uzmanlık gerektirir. Depolarda meydana gelebilecek rutubet, nem veya uygun olmayan ısı koşulları, dezenfektan veya tek kullanımlık medikal ürünlerde ilk bakışta fark edilemeyecek bozulmalar meydana getirebilir. Ancak kullanıldıktan sonra anlaşılabilecek bozulmalar ne yazık ki ciddi sağlık sorunlarına da yol açabilir.

Tıbbi ve Medikal Ürün Taşıma Hizmetleri

Fevzi Gandur Logistics olarak, tıbbi ve medikal ürün lojistiğinde uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Tüm ürünleri hassas bir şekilde taşıyor, depolamayla ilgili tüm prosedürlere uyarak sağlığa verdiğimiz önemi daima en üstte tutuyoruz. Filomuzdaki araçlarımızla, tüm ekipmanları uygun koşullarda hedefe ulaştırıyoruz.

İstanbul Havalimanı’nda yer alan depomuz, İstanbul çıkışlı ve varışlı uçuşlarda tüm maske, cerrahi ekipman ve malzemeleri en iyi şekilde muhafaza etmemizi sağlıyor. Acil teslimatlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde organize ederek, İstanbul Havalimanı depomuzdan son teslimat noktalarına özenle ulaştırıyoruz.