Depolama

Depolama faaliyetleri, lojistik hizmetlerin en önemli ve en kritik halkasını oluşturur. Yüklerin veya ürünlerin teslimat noktasına ulaşmadan önce güvenle depolanması, ardından üretici planlamalarına ve stok durumuna göre dağıtımının yapılması gerekmektedir.

 

Lojistik ile entegre bir şekilde işlemeyen depolama faaliyetleri, ürünlerin zamanında teslim edilmesinde gecikmeler yaşanmasına neden olabilmektedir.

 

Fevzi Gandur Logistics olarak, 70 yılı aşkın süredir büyüttüğümüz taşımacılık kalitemizi depolama sektöründe de göstermek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Tedarik zinciri yönetiminin önemli bir parçası olan depolama ve elleçleme hizmetlerini, müşterilerimiz adına sistemli bir şekilde yaparak entegre bir lojistik hizmeti sunuyoruz.
Müşterilerimizin maliyetlerini en aza indirebilmek adına, yurt içinde birçok bölgede farklı amaçlara yönelik depolama tesislerimiz bulunuyor.

 

İstanbul Havalimanı’nda serbest depomuz ve Büyükçekmece’deki ihracat depomuzla dağıtıma hazırlık organizasyonlarını yapabiliyor, katma değerli hizmetler sunuyoruz.

 

Depolarımızda sunduğumuz hizmetleri ilgili sayfalardan inceleyebilirsiniz.

Depolama tesislerimiz:

Hizmet Teklifi

Depolama ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.