Yurtiçi Taşima İşleri Organizatörleri Ödülü Fevzi Gandur’a…

Türkiye’nin Atlas Lojistik Ödülleri 17 Kasım 2016’da İFM’de yapılan törenle dağıtıldı. Ödüller için 59 aday mücadele etti. Törende, ‘Kesintisiz olarak 7 yıldır organize edilen Lojistik Ödülleri Yarışması, her geçen yıl yeni bir aşama katediyor.’ diyen İlker Altun, Organizasyon Komitesi adına bir konuşma yaparak; şunları söyledi: “Organizasyon komitesinin çok deneyimli üyeleri var. Jüri çalışmalarında da değişik bakış açıları elde ediliyor ve yarışmanın gelişimine katkı sağlanıyor. Yarışmaya 2016 yılında getirilen bir yenilik ile bazı ihracat şirketleri de ilk kez ödüllendirildi. Ödüller, jüri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda lojistik sektörüne iş ve değer katan şirketler arasından seçildi.
UND ve UTİKAD gibi sektörün iki güzide sivil toplum örgütünün katkısı ile sürdürülen yarışma süreçleri şeffaf bir şekilde gerçekleşiyor. Sektör adına sürdürülen bu başarılı etkinlik, kamuoyu tarafından itibarlı ve güvenilir bir çalışma olarak değerlendiriliyor. İnanıyorum ki; sektör şirketlerinin ve çalışanlarının sahip olmak istedikleri ve her zaman da isteyecekleri bir sembol olan Atlas, bundan sonra ihracatçılarımızın gönlünde de aynı yere oturacaktır.
Geçen yıl “Yılın Lojistik Şirketi” seçilen Fevzi Gandur Lojistik, bu seneki yarışmada “Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri” kategorisinde ödülü hak eden firma oldu.