Uluslararası lojistik

Home / Uluslararası lojistik

Uluslararası Lojistik’te Fevzi Gandur

Fevzi Gandur Lojistik, uluslararası lojistik alanlarında teslimat hizmetine gereksinim duyan müşterilerine, kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Doğru zaman ve doğru yerde teslim edilmesini istediğiniz gönderilerinize en az sizler kadar önem ve değer veriyor, yılların verdiği bilgi birikimi ile birlikte süreci en sağlıklı şekilde tamamlamayı garanti ediyoruz.

Uluslararası lojistik sektörü, yaşadığımız yüzyılda yaşanan sürekli değişim etkisi ile büyük bir sorumluluk isteyen ve uzman firmalar tarafından üstesinden başarı ile gelinebilecek bir hizmettir. Fevzi Gandur Lojistik ailesi olarak, bir lojistik firmasından çok daha fazla şey ifade ettiğimiz için, sürecin başlangıcından sonuna kadar uzman kadromuz ile birlikte sizlerle ilgileniyor, uluslar arası lojistik faaliyetlerinde de çok kısa sürede yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyarak, istediğiniz adreslere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Uluslararası Lojistik Hizmetlerimiz

70 yıllık başarılı geçmişi ile birçok ülke havaalanı ve limanlarına yük taşıması yapmakta olan Fevzi Gandur Lojistik, ülkemizin uluslararası lojistik sektöründe hizmet veren en başarılı ve güvenilir kuruluşlarından biridir.

Uluslararası lojistik alanında çok geniş bir acente ağına sahip olan firmamız, bünyesinde birçok hizmeti barındırdığından dolayı tüm sınırları ortadan kaldırarak, sizlere dünyanın her yerine ulaşmayı sağlamaktadır. Müşterilerimizin yüklerine değer vererek, doğru zaman ve doğru yere teslim edilmesini sağlıyoruz.
Fevzi Gandur Lojistik ailesi olarak, kurulduğumuz günden bugüne, arkamızda mutlu müşteriler bırakmanın verdiği gurur ile birlikte, uzman ekibimizle birlikte ilerliyor, gönderiler esnasında oluşacak tüm problemlere karşı önlem alıyoruz. Taşınacak yüklemelerinizi kara, deniz ve havayolu ile uluslararası güvenli ve kusursuz bir şekilde taşımayı garanti ediyoruz.

Uluslararası lojistikte, müşteri memnuniyetine daima en üst düzeyde önem veren Fevzi Gandur Lojistik olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt vererek, tartışmasız güvenilirliğimiz ve şeffaf olmamız etkisi ile, rakip firmalardan hep bir adım önde olmuşuzdur. Piyasada yarattığımız değer, müşterilerimiz için en doğru çözümü bulmak ve bulduğumuz çözümün gerektirdiklerini güvenilir, kaliteli ve hızlı bir şekilde uygulamamızdan gelmektedir.

Yüklemelerinizi çok kısa zamanda, hızlı ve güvenli bir şekilde, geniş yurt içi ve yurt dışı acente ağımızı kullanarak, dünya üzerinde istediğiniz adreslere ulaşım sağlıyoruz. Uluslararası lojistik alanında sınırları ortadan kaldıran Fevzi Gandur ailesi olarak, lojistik yönetimi konusunda kendini geliştirmiş, bilinçli ve uzman kadromuz ile düzenli olarak dünyanın her yerine, her gün binlerce gönderiyi başarılı bir şekilde istenilen adrese ulaştırıyor,  hızlı ve güvenilir lojistik hizmeti sağlıyoruz.