Uluslar arası taşımacılık

Home / Uluslar arası taşımacılık

Uluslar Arası Taşımacılık İçinde Yer Alan Hizmetler

Uluslar arası taşımacılık alanında Fevzi Gandur Lojistik, hızla değişen dünya ve küreselleşmenin etkisi ile uluslar arası alanda bir adım önde olmayı, geniş acente ağına borçludur. Güvenilir ve derin bir dağıtım ağına sahip olan firmamız, müşterilerimizin hava, kara ve denizyolu gönderilerini uluslar arası alanda taşıyarak doğru gönderileri, doğru yer ve zamanda doğru alıcıya teslim eder.

Fevzi Gandur Lojistik olarak,  neredeyse 70 yıldır uluslar arası taşımacılık alanında gerekli tüm süre zarfını en detaylı şekilde planlıyor ve teslimat sürecinde, titiz hizmet anlayışımız ile her aşamaya dahil oluyoruz.

Uluslar Arası Hizmet

Dünya çapındaki her alana uzanabilen geniş filosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile günden güne daha fazla gelişiyor ve çağın tüm yetkinliklerini bünyemizde barındırıyoruz. Uluslar arası taşımacılık alanındaki başarımızın göstergesi ise müşteri memnuniyetimiz.

Müşterilerimizin gönderilmesini istediği yüklerini minimum hata payı ile hava, kara ve deniz taşımacılığı ile gerekli noktaya ulaştırıyor ve sizleri güvenini boşa çıkartmayacak bir taşımacılık politikası yürütüyoruz.

Uzak kavramını adeta ortadan kaldıran uluslar arası taşımacılık kadromuz, siz istedikten sonra gönderilerinizi hedeflediğiniz noktaya en kısa süreç içerisinde ulaştırıyor.

Uluslar Arası Alanda Sıfır Risk

Fevzi Gandur Lojistik olarak, lojistiğin uluslar arası taşımacılık alanında hayatınızı kolaylaştıracak çözümler üreterek tüm aşamalarda sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz. Geçerli son teknolojiyi kullanarak, profesyonel kadromuz ile işlerinizi en ince ayrıntısına kadar planlayarak, hata payını sıfıra indiriyoruz. Lojistik alanda alınan hizmetin hassas bir konu olduğunu bildiğimizden, gönderilerinize sizler kadar değer veriyor, sağlam bir şekilde karşı tarafa ulaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Mesafeleri Ortadan Kaldırıyoruz

Sektörde en etkili çözüm ortağınız olan Fevzi Gandur Lojistik, tüm mesafeleri ortadan kaldırarak sınırları yok ediyor. Yüklerinizi, göndermek istediğiniz tüm adreslere ulaşım sağlayan firmamız, arkasında daima memnun müşteriler bırakmaktan gurur duymaktadır.
Yüklerinizin gönderiminden başlayarak, teslimine kadar olan sürecin her aşamasında yanınızda olan Fevzi Gandur Lojistikuluslar arası taşımacılık alanında rakiplerini geride bırakarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam ediyor.