Lojistik

Home / Lojistik

Fevzi Gandur Lojistik’i Sektöründe En iyi Yapan Değerler

Bildiğiniz üzere lojistik; ürünün ilk üreticiden son tüketiciye ulaşana kadar geçtiği aşamaların sürecini ifade eder. Nakliyeden depolamaya, ambalajlamadan dağıtıma kadar her aşamanın doğru ve etkili bir şekilde planlanması, uygulanması ve denetlenmesi gerekir.

Fevzi Gandur Lojistik olarak yaklaşık 70 yıldır lojistik için gerekli tüm süreçleri en ince noktasına kadar planlıyor ve her aşamaya dahil oluyoruz. En önemli iki değerimiz olan “Sizin için en doğru çözümü bulmak” ve “Bu çözümü sağlamak için tutarlı ve kaliteli bir yol izlemek” hususlarına dikkat etmek; uzun yıllardır devam eden hikayemizin en temel başarı sırrı.

Lojistik Sürecinde Teknolojiye ve Kaliteye Önem Veriyoruz

Lojistiğin amacı ise hayatı kolaylaştırmak. Fevzi Gandur Lojistik olarak lojistiğin tüm aşamalarında hayatınızı daha da kolaylaştırmak için en son teknolojiyi kullanarak, uzman kişilerle çalışarak ve entegre lojistik hizmeti sunarak işlerimizi daha iyi planlıyor ve yönetiyoruz.

Lojistikte bilgi yönetiminin hassas bir konu olduğunu bildiğimiz için Oracle Transportation Management bilgi yönetim platformunu kullanıyoruz. Teklif vermeden fatura kesmeye kadar lojistiğin tüm aşamalarının optimize edilmesi; GPS takip sistemi, araç telemetre sistemleri ile entegre çalışması OTM platformunun bizlere sağladığı avantajların sadece birkaçı. Amacımız; 7 kıtada 90’dan fazla ülkede gerçekleştirdiğimiz hava kargo, uluslararası karayolu taşıma, denizyolu taşıma, kontrat lojistiği ve yurtiçi nakliye operasyonlarımızda sizlere doğru ve kesintisiz bilgi vermek. Şunu da belirtmek isteriz ki; OTM platformunu Türkiye’de kullanan ilk lojistik firmasıyız.

Bunun yanında her daim kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri sertifikamızın üzerine ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almak için uğraşıyoruz. Rüşvet ve yolsuzluk karşıtı yaklaşımı belgelendiren uluslararası bir sertifika olan TRACE sertifikasına sahibiz. Kalite sertifikasyon sürecimiz tabii ki bunlarla sınırlı kalmayacak.

Entegre Lojistik Hizmeti Sunuyoruz

Entegre lojistik hizmet dediğimiz kavram; aslında lojistik tanımının içinde saklı. Lojistiği oluşturan süreçlerin birden fazlasının bir araya gelmesiyle oluşuyor. İhtiyaç duyulan entegre lojistik hizmetini sunmak için gelişmiş IT çözümlerimiz ve süreçte yer alan çalışanlarımız ile hem lojistik faaliyetlerini hem de iş sistemlerimizi birbiriyle entegre ederek modern bir yaklaşım benimsiyoruz. Otomasyon, katma değer, düşük risk, izlenebilirlik ve işlevsellik bu yaklaşımımız kapsamında yer alan değerlerimiz.

İnsana Değer Veriyoruz

Çatımız altındaki insanlar, kocaman ailemizin değerli birer üyesi. Beraber üretme, beraber başarma, ortak amaç için beraber mücadele etme, kısaca “beraber olmak” en hassas olduğumuz nokta. Bu yüzden sürekli bir iyileştirme ve geliştirme içindeyiz. Satış, Müşteri Hizmeti, Müşteriyle İletişim gibi farklı konularda şirket içi eğitimler alarak sürekli gelişimi ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Daha iyi bir şirket olmak için iş yerlerini en iyi olmak konusunda yönlendiren “Great Place To Work” sürecine girdik. Çünkü birlikte gelişmekten mutluluk duyuyoruz.