Lojistik yönetimi

Home / Lojistik yönetimi

Lojistik Yönetiminde Bir Marka;  Fevzi Gandur

Yerel ve uluslararası alanlarda daima rakiplerinden bir adım önde olan Fevzi Gandur Lojistik,  yurt içi ve yurt dışı olarak çok geniş ve derin kaynakları olan bir dağıtım ağına sahiptir. Lojistik yönetimi alanında, lojistiğin bünyesinde barındırdığı 7 doğrusunu firma görüşü olarak benimseyen Fevzi Gandur ailesi, lojistiğin 7 temel hedefini yerine getirerek, arkasında daima güler yüzlü müşteriler bırakmıştır. Gönderilerinizi;  doğru kalitede, uygun maliyette, doğru miktarda, uygun yer ve zamanda, doğru alıcıya teslim eder. Firma kapsamında bu performansın süreklilik göstermesi, lojistik yönetiminin etkinliği alanında kendimizi daima geliştirmemize bağlıdır.

Lojistik kelimesi kökeni Latince’ den gelmekte olup,  Logic (mantık) ve statics (istatistik) kelimelerin birleşmesi ile “mantıklı hesap işleri”  anlamına gelmektedir. Lojistik, altında birçok farklı iş başlığını toplamakta ve gönderilerin sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilebilmeleri için, yönetilmeleri gerekmektedir. Yaşadığımız yüzyılda yaşanan değişimler ve yıllar içinde lojistiğin değerinin anlaşılması ile birlikte, lojistik yönetiminin önemi de anlaşılmış ve doğru orantılı olarak artmaya devam etmiştir.

Lojistik Yönetimi Hizmetlerimiz

Fevzi Gandur Lojistik; müşteri memnuniyetine daima önem ve özen göstererek, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere,  her türlü gönderiyi, hizmeti veya bilgi akışını, başlangıç noktasından son noktaya kadar olan süreci etkili ve verimli bir şekilde yönetir, taşır, depolar, planlar, uygular ve kontrol altında tutar.

Lojistik;  bir gönderiyi bir adrese teslim etmek demek değildir tek başına, aynı anda birçok farklı alanın yönetilmesini gerektirmektedir. Bunlar;  envanter, satın alma, tedarik, talep tahmini, müşteri, veri sistemleri yönetimi gibi alanlardır. Lojistik;  sunduğumuz hizmet tedarikine yönelik planlama gerektiren, organizasyon, taşıma ve yönetim faaliyetlerinin bütününe verilen addır.
Tüm bu alanların ne kadar önem arz ettiğini bilen, profesyonel ekibi ile birlikte yöneten Fevzi Gandur Lojistik, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir firma olarak, lojistik yönetimi alanında sizlere hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Lojistik yönetimi firmalar ve işletmeler için önemli bir süreçtir ve bu süreçte uygun planlama ve yönetim çok önemlidir. Lojistik olmadan, üretim, pazarlama ve uluslararası ticarette verimli olmak çok zordur. Lojistik yönetimi, müşteriler için büyük önem ve değer taşımaktadır.

Fevzi Gandur Lojistik ile başka kıtalara ve ülkelere ulaşmak artık eskisinden daha kolay. Tek yapmanız gereken işlem; firmamız ile iletişime geçmeniz. Daha sonra kapınıza kadar gelen bir hizmete sahip olacaksınız. Lojistik yönetimi konusunda bilinçli, tartışmasız güvenilirliğimiz ve alanında profesyonel kadromuz ile dünyanın her noktasına etkili ve verimli bir şekilde taşımacılık ve lojistik hizmet sağlamaktayız.