Karayolu Taşımacılığı

Home / Karayolu Taşımacılığı

Konu Karayolu Taşımacılığı İse Adres : Fevzi Gandur Lojistik

Lojistik sektöründe en çok kullanılan taşımacılık, kara yolu taşımacılığıdır. Bunun sebebi ise aynı anda daha çok yük taşınabilmesi, özellikle kısa mesafeler için daha avantajlı olması, aktarmasız taşıma sağlaması gibi özelliklere sahip olması. Fevzi Gandur Lojistik hizmetlerinden biri olan karayolu taşımacılığı, müşterilerimizin çoğu tarafından tercih ediliyor. Sunduğu çözümlerle modern teknolojiyi yakalayan Fevzi Gandur Lojistik, yurt içi pazarlarına olduğu kadar Avrupa pazarlarına ulaşmanıza da yardım ediyor.

Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Az yüklerde havayolu, daha çok yüklerde ise denizyolu ve demiryolu ile rekabet eden karayolu taşımacılığının birazdan sıralayacağımız yararları diğer taşıma türleri içinde avantaj sağlamaktadır.

 

 • Limanlarda ortaya çıkan bekleme süreleri ortadan kalkarak ürün direkt olarak alıcıya ulaşır. Bu yönüyle kapıdan kapıya teslimatta en uygun seçenektir.
 • Karayolu taşımacılığı yapan firmalar sipariş üzerine çalıştıkları için ürünler, kısa ve orta mesafelerde daha hızlı bir biçimde taşınır.
 • Coğrafi koşulları göz önünde bulundurduğumuzda ulaşım ağının sınırsız olduğunu söyleyebiliriz.
 • Az veya çok ürün fark etmeksizin her miktara uygun araç kapasitesi ile taşıma yapma imkanı sunar.
 • Çıkış ve varış zamanları kolaylıkla belirlenebilir. Bunun yanında 7/24 yükleme ve boşaltma yapılabilir.

Fevzi Gandur Karayolu Taşımacılığının Avantajları

Ülkemizde yük taşımacılığının yaklaşık %90’ının karayolu üzerinden yapıldığını biliyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak karayolu taşıma hizmetimizi sürekli geliştiriyoruz.

 • Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Romanya, Bulgaristan, İtalya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Danimarka ve Tunus dahil olmak üzere 12 farklı ülkeye İstanbul, Bursa, İzmir ve Denizli çıkışlı/varışlı kapsamlı karayolu taşıma hizmeti sunmaktayız.
 • İlaç ve benzeri ürünlerin ve malzemelerin taşınmasında oldukça titiz davranıyoruz Sabit ısıyı sağlamak için frigirofik araçlarımız sayesinde yol boyu ısıyı ölçümlüyoruz.
 • Avrupa çevre standartlarına uygun karbon emisyon salınımını azaltan Euro 5 ve gürültü kirliliğini azaltan Euro 6 çekici ve yeni nesil treylerlerden oluşan kendi filomuzu yönetiyoruz.
 • En son teknolojiyi kullanıyor ve oldukça fazla bilgi ve deneyime sahip uzman kadro ile çalışıyoruz.
 • Oracle Management System (OMS) bilgi yönetim sistemi ile müşterilerimize taşıma sırasında kesintisiz ve doğru bilgiyi sağlıyoruz.
 • Güvenilirlik, mükemmellik, sürekli öğrenme ve yenilikçilik altında topladığımız değerlerimize tüm süreçte sadık kalıyoruz.

 

70 yıldır var olan aile şirketi olarak karayolu taşıma taleplerinize en iyi çözümü bulacağımızı iddia edecek kadar kendimize güveniyoruz. Talep ve ihtiyaçlarınızı hızlıca ele alarak, hızlı ve adil bir şekilde fiyat veriyor ve her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.