İzmir Soğuk Hava Deposu

Fevzi Gandur Logistics olarak Ege Bölgesi’nin ülke içindeki ticaret hacmine ve ihracat potansiyeline en iyi şekilde katkı sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda İzmir’de bulunan bölge ofisimiz ve operasyon merkezlerimizin yanısıra, 16.000 metrekarelik alanda konumlandırılan ısı kontrollü yeni depomuz ile de hizmet vermeye Mart 2019 itibari ile başladık.

 

Bölgede üretilen ve yetiştirilen gıdaların yanı sıra, ülke pazarında yer almak üzere dağıtıma hazırlanan ürünleri de uygun sıcaklık ve koşullarda buradaki depomuzda muhafaza ediyoruz.

Son teknolojiye sahip ekipman ve altyapıya sahip olan bu lojistik operasyon merkezimiz, çevreye duyarlı bir yatırımdır. Tesisimiz, çatısında bulunan güneş panellerinden elde edilen enerji ile soğutuluyor.

 

7.000 metrekaresi kapalı, toplam 16.000 metrekare alana sahip depomuzda 2 adet şoklama ünitesi, -25 e kadar sıcaklıklarda açık veya bölünmüş özel alanlarda hizmet veriyoruz.

 

Gıda güvenliği yönetim sistemine uygun 45.000 metreküp hacme sahip İzmir’deki Isı Kontrollü Lojistik Merkezimizde, en yeni ve gelişmiş depolma ve dağıtım yazılımı, barkodlama sistemi, ısıtmalı zemin, soğutma konderserleri kontrolü sistemi, Grasso kompresör sistemleri, PFI otomatik kaydırmalı kapı sistemleri, IP üçüncü nesil iletişim sistemi, Back to Back, Doubledeep ve Drive in Raf sistemi gibi özellikler bulunuyor.

 

Bu lojistik merkezimizden başta İstanbul olmak üzere diğer xdock operasyonlarımıza ve şehir içi dağıtım hizmeti de veriyoruz. Toplama, dağıtım, elleçleme, etiketleme ve ürün birleştirme gibi değer katan hizmetlerde bu lojistik merkezimizde hizmetinizdedir.

Konum

Hizmet Teklifi

İzmir Isı Kontrollü Lojistik Operasyon Merkezi'mizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.