Lojistik Hizmetlerimiz

Home / Lojistik Hizmetlerimiz

Lojistik Hizmetlerimiz

Fevzi Gandur Lojistik, Denizyolu Taşımacılığı konusunda 1948’de başlamış, uzun yıllara dayanan derin tecrübe ve bilgisini 2005’ten bu yana günümüz koşullarına uygun bir şekilde geliştirmiş ve lojistik yönetiminin tüm alanlarına taşımıştır.

Günümüzde Uluslararası Kara Nakliye, Denizyolu Taşımacılığı, Havayolu Taşımacılığı, Yurtiçi Kontrat Lojistiği (makro ve mikro dağıtım ve depolama da dahil olmak üzere) ve Proje Lojistiği konularında lojistik hizmetleri sunan, çağdaş bir lojistik şirket yapısına sahiptir. Lojistik yönetimi evreninde var olan en iyi teknolojiyi kullanan ve konusunda uzman ekiplerle çalışan ve entegre lojistik hizmetleri sunan Fevzi Gandur Lojistik aynı zamanda güçlü bir finansal yapıya ve güvenilirlik konusunda güçlü bir itibara sahip köklü bir kurumdur.

Hizmet Yaklaşımımız

Lojistik yönetimi konusuna yaklaşımımız, müşterilerimiz için muazzam bir değer ortaya koymaktadır. Fevzi Gandur Lojistik ekibi, gerek uluslararası havayolu taşımacılığı, kara nakliye, denizyolu taşımacılığı, gerekse yurtiçi mikro makro dağıtım, depolama ve proje lojistiği konularında muazzam bir bilgi ve deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Bu bilgi ve deneyim birikimi ve güçlü uluslararası network’ümüz hizmette fark yaratmamızı sağlarken bu sayede müşterilerimiz, kendi asıl işlerini yapmaya; örneğin ürünlerini en iyi şekilde üretmeye veya işlerini geliştirmeye odaklanabilirler. Müşterilerimizin ürettiği veya satışını organize ettiği ürünleri zamanında, hızlı, verimli ve doğru bir şekilde bulunması gereken yere ulaştırmaya odaklanmak bizim sorumluluğumuzdur. Bu ciddi sorumluluğu üstlenebilmemiz ve en iyi şekilde yerine getirebilmemiz, lojistik alanındaki en iyi teknolojiyi en doğru şekilde kullanmamız ve verdiği hizmetin kalitesine ve müşteri memnuniyetine odaklanmış bir ekibe sahip olmamız sayesindedir.

Bu faktörlerin verdiğimiz hizmette önemli bir fark yarattığını, gerek müşterilerimizden gelen geri bildirimlerde gerekse bizimle iş bağlantısı olan tüm üçüncü partilerin geri bildirimlerinde net olarak görebiliyoruz.

Uygun, Esnek, Hızlı Lojistik Çözümlerimiz

Bugün 7 kıtada 90’dan fazla ülkede hizmet veren bir şirket olarak müşterilerimizin farklı ve özel ihtiyaçlarını karşılamak için Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Uluslararası Kara Nakliye, Yurtiçi Dağıtım ve Proje Taşımacılığı konusundaki derin ve doğrudan uzmanlığımızı, yaygın acenta ağımızı ve hızlı, etkili ve çözüm odaklı karar almamıza olanak tanıyan esnek yapımızı kullanarak, müşterimiz için en uygun ve en doğru çözümleri biraraya getirir ve bu çözümleri hızlı ve pürüzsüz bir biçimde uygularız.