Fuar ve Etkinlik Lojistiği

Fuar lojistiği, ulusal ve uluslararası pazarlarda öne çıkmak için fuarlara katılım gösteren şirketler adına büyük önem arz etmektedir. Ürün ve hizmetlerinin tanıtılması, pazarlama ve marka imajının artmasına odaklanan ve bu alanda önemli bütçeler ayıran şirketler için fuar lojistiği, sürecin önemli aşamalarından biridir.

Fuarda sergilenecek ürünler, marka imajını yansıtacak argümanlar hasar görmeden taşınmalıdır. Özellikle büyük hacimli ve gabari dışı yüklerin sergi alanına taşınarak yerleştirilmesi ayrı bir uzmanlık ve planlama gerektirir.

Entegre Çözümlerle Fuar Lojistiği

Fevzi Gandur Logistics olarak, başta Avrupa olmak üzere dünyanın her yerinde düzenlenen tüm ticari fuarlarda uzmanlığınızı etkileyici biçimde göstermek ve kendinizi en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Fuar lojistiği hizmetimizle, Türkiye’den dünyanın herhangi bir ülkesindeki fuar veya etkinliğe katılım sağlayan müşterilerimizin, tüm lojistik işlemlerini profesyonel şekilde organize ediyor, fuar alanlarına taşıyoruz. Fuar bitiminde ise tekrar istenilen noktaya taşımasını gerçekleştiriyoruz. Tüm operasyon süreçlerimizde, taşıma yapılacak ülke ve yükün şekline göre karayolu, havayolu, denizyolu veya intermodal taşıma çözümlerimizi kullanabiliyoruz.

Siz Hedefinize Odaklanın

Fuar süreçlerinde yüklerin sorunsuz biçimde ulaşımını sağlamak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin yüklerini taşıma süreci boyunca eş zamanlı izleyebiliyor, konuyla ilgili anlık konum bilgisi verebiliyoruz.

 

Global network ağımız sayesinde, fuar ve etkinlik süreci boyunca dünyanın her noktasında depolama ve elleçleme hizmetleri de sunabiliyoruz.

 

Sürecin gerektirdiği tüm lojistik zorlukların üstesinden gelecek ekipmanlara ve uzmanlığa sahibiz. Fuar ve etkinlik lojistiği alanında sadece taşımacılık hizmeti vermiyor, forklift, vinç ve diğer özel teknik ekipmanları da sağlıyoruz.

 

Fuar lojistiği hizmetimiz sayesinde, müşterilerimiz kendileri için en önemli konuya, yani fuar sırasında en iyi sunumu yapmaya, markalarını en iyi şekilde konumlandırmaya odaklanabiliyor.

Fuar lojistiği alanında sunduğumuz hizmetler:

  • Global ticaret fuarlarına taşımacılık ve sergilenecek ürünlerin ülkeye giriş işlemlerinin yapılması,
  • Taşıma işlemleri için zaman ve süreç programlarının hazırlanması,
  • Forklift, vinç, kamyon ve özel ekipmanlar gibi ekipmanların sağlanması,
  • Teknik ve ticari yetkinliğe sahip deneyimli, birden fazla dilde konuşabilen uzmanlar,
  • Fuar sonrası ilgili öğelerin toplanması, depolanması ve teslim edilmesi,
  • Taşıma ve sergileme sigortası,
  • Karayolu, havayolu, denizyolu, demiryolu ve intermodal taşıma çözümleri.

Hizmet Teklifi

Fuar ve Etkinlik Lojistiği ekibimizden hizmet teklifi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.