Yurtiçi Lojistik, Depolama ve Dağıtım

Home / Yurtiçi Lojistik, Depolama ve Dağıtım

Yurtiçi Lojistik, Depolama ve Dağıtım

Yurtiçi lojistik, depolama ve dağıtım bölümümüz Türkiye’deki şehirler arasında (Makro Dağıtım) ve şehir içinde (Mikro Dağıtım) depo, antrepo, fabrikalar ve tüm ülkedeki distribütörler ve perakendeciler arasında ürün taşımada uzmanlaşmıştır.

Yurtiçi Lojistiğinde Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Yurtiçi Lojistiği alanında müşterilerimizin ürünlerinin en iyi şekilde yerine ulaşacağından emin olmalarını ve bu sayede esas işlerine odaklanmalarını sağlayan depolama ve dağıtım çözümleri tasarlıyoruz ve uyguluyoruz.

Tüm Türkiye’deki ofislerimiz ve saha örgütlenmelerimiz sayesinde günde yüzlerce taşıma elleçliyoruz. Piyasadaki diğer şirketlerin genellikle araç sağlamakta yetersiz kaldığı lokasyon ve saatlerde araç sağlayabiliyoruz. Bunun sonucunda, en iyi şirketlerden bazıları ürünlerinin dağıtımını bize devretmiş durumdadır.

Faaliyet gösterdiğimiz endüstriler perakende sektöründen, sivil havacılık endüstrisine, tekstil sektöründen, otomotive kadar pek çok alanda farklılık göstermektedir. İşinin uzmanı olan operasyon kadromuz perakende endüstrisinde ürünün zamanında rafta nihai tüketicisine sunulmasından sivil hava taşımacılığında arızalı bir uçak parçasının zamanında teknik servise ulaştırılmasını sağlayacak teknik donanımı müşteriye adanmışlık ve 7/24 ulaşılabilir olma hizmet anlayışımızla da pekiştirmektedir.

Hizmetteki Farkımız

Mümkün olan en yüksek kalitede hizmet vermek konusunda deneyimli ekibimize ve mükemmel teknoloji çözümlerimize güveniyoruz. Bilgi teknolojisi sistemlerimiz sayesinde EDI bağlantılarıyla gerçek zamanlı görünürlük sunabiliyoruz. Bu sayede müşterilerimizin yurtiçi lojistik yönetimi süreçlerini kolay, etkili ve verimli hale getirebiliyor ve daha iyi planlama yapmalarını sağlıyoruz. Dağıtım konusundaki en kritik konulardan biri

 Yurtiçi lojistik operasyonlarında komple taşıma hizmetlerinden, parsiyel taşımalara, frigo taşıma operasyonlarından, dedike filo yönetimi operasyonlarına, iade lojistiğinden mikro dağıtım çözümlerine kadar tüm kurumsal taşımacılık çözümlerini sunmaktayız. Verdiğimiz kaliteli hizmetleri geçtiğimiz Kasım ayında logitrans fuarı kapsamında UND ve UTİKAD gibi sektörün iki güzide sivil toplum örgütünün katkısı ile sürdürülen Türkiye Atlas Lojistik Ödülleri töreninde 59 aday arasından ‘’ Yurtiçi Taşıma İşleri Organizatörleri ‘’ dalında aldığımız ödül ile taçlandırdık. Bir evvelki sene de ‘’ Yılın Lojistik Şirketi ‘’ seçilmiştik.

ISO 9001 belgemizin yanısıra bilgi güvenliği yönetim standartı sağlayan 2017 senesinde aldığımız ISO 27001 belgemizle de teknoloji ve bilgi güvenliğine verdiğimiz önemi pekiştirmiş olduk.

Lojistik firmaları arasından yapacağınız doğru seçimin adresi Fevzigandur. Kendi alanında profesyonel lojistik hizmeti sağlayarak, bir çok ödüle layık görülen firmamız, kurumsal lojistik süreçlerinde, doğru kaynağın doğru zamanda sevkiyatını sağlamaktadır.